• "Państwo, gospodarka, społeczeństwo"

Zapraszamy do udziału w XIX Konferencji Naukowej „Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo.”, która odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2019 r. w kampusie uczelni przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, w Krakowie. W tegorocznej konferencji Wydział Prawa, Administracji i Stosunków (...)

• "Nowe możliwości i wyzwania w prawie"

Studencka Poradnia Prawna oraz Samorząd Studentów Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego zapraszają na Ogólnokrakowską Konferencję Studencką pt. „Nowe możliwości i wyzwania w prawie" organizowaną z okazji Jubileuszu 10-lecia działalności Studenckiej Poradni Prawnej (...)

• Spotkanie z prof. Markiem Belką

28 lutego 2019 r. o 12.00 odbędzie się spotkanie z prof. Markiem Belką (byłym premierem, byłym prezesem NBP). Spotkanie to zasadniczo poświęcone będzie zagadnieniom ekonomiczno-prawnym związanym z przystąpieniem Polski do strefy EURO, a także szeroko rozumianą kwestią funkcjonowania Polski w UE.

• UBS Seminar Day!

Chcecie rozszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się praktycznych informacji od ekspertów? Seminar Day to idealna okazja, aby zgłębić tajniki prawne, bazując na doświadczeniu praktyków! Już 22 listopada (czwartek) w godzinach 9:00-14:30 będziecie mieli okazję spotkać się z pracownikami UBS, na co (...)

• „Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo"

Zapraszamy do udziału w XVIII Konferencji Naukowej „Państwo. Gospodarka. Społeczeństwo.”, która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018 r. W tegorocznej konferencji Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych organizuje następujące sesje: Wyzwania współpracy i rywalizacji (...)