• Forum Młodych – LegalTech

Szanowni Państwo, Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w dyskusji w czasie panelu studencko-doktoranckiego “Forum Młodych – LegalTech”. Jest wydarzenie towarzyszące odbywającej się w dniach 10-11 czerwca International Conference LegalTech, Artificial Intelligence and the Future of (...)

• III edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Symulacja Rozprawy Cywilnej”

Za nami III edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Symulacja Rozprawy Cywilnej” organizowanego przez Studencką Poradnię Prawną KAAFM. 24 maja o godzinie 10:00 za pośrednictwem platformy ZOOM rozpoczęliśmy finał tegorocznej edycji. Trzy najlepsze drużyny przeprowadziły symulację rozprawy cywilnej w (...)

• Wspólny sukces polskich studenckich poradni prawnych w międzynarodowych konkursach ICCC!

Studenci prawa symulują on-line i po angielsku: Frycz w środku grupowej stawki, a Szczecin na podium, czyli wspólny sukces polskich studenckich poradni prawnych w międzynarodowych konkursach ICCC! Już kolejny rok z rzędu trzy Studenckie Poradnie Prawne: Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza (...)

• OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „WYZWANIA PRAWNIKÓW JUTRA - PANDEMIA COVID-19”

W dniu 15 kwietnia 2021 r. odbędzie się OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA pt.: WYZWANIA PRAWNIKÓW JUTRA - PANDEMIA COVID-19, zorganizowana przez Studencką Poradnię Prawną Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego. Konferencja poprzedzona zostanie wystąpieniem Rzecznika Praw Obywatelskich (...)

• "LegalTech, Artificial Intelligence and the Future of Legal Practice"