Sesja egzaminacyjna letnia 2023/2024

Sesja egzaminacyjna w sem. letnim 2023/2024 - WAŻNE INFORMACJE!

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną, informujemy, iż obowiązkiem studenta jest terminowe rozliczenie sesji – semestr letni należy rozliczyć do 22 września br.

W celu rozliczenia semestru należy:

- sprawdzić czy wszystkie oceny są wpisane do Wirtualnego Dziekanatu (w tym negatywne)

- w przypadku braku wpisu należy skontaktować się bezpośrednio z Prowadzącym zajęcia.

Sesja egzaminacyjna w semestrze letnim  2023/2024 (zgodnie z Zarządzeniem Rektora KAAFM Nr ZR/2023/0059 w sprawie organizacji roku akademickiego 2023/2024 oraz organizacji, terminów i trybu zaliczania semestru i roku studiów) trwa:

- dla studentów studiów stacjonarnych od 17 czerwca 2024 r. do 28 czerwca 2024 r.;

sesja poprawkowa od 2 września 2024 r. do 22 września 2024 r.

dla studentów studiów niestacjonarnych od 5 lipca 2024 r. do 21 lipca 2024 r.;

sesja poprawkowa od 6 września 2024 r. do 22 września 2024 r.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

Dziekanat dodaje studenta do protokołów egzaminów i zaliczeń po zweryfikowaniu, że student został wpisany na semestr letni i posiada uregulowany status oraz nie zalega z płatnościami za studia.

Studenci są dopuszczani do egzaminu lub zaliczenia na podstawie protokołu.

Prosimy studentów o sprawdzenie w Wirtualnym Dziekanacie (zakładka Finanse) zaległych opłat za czesne, odsetki oraz powtarzanie przedmiotów, różnice programowe (z terminem zaliczenia do końca sesji letniej 2023/2024) i uregulowanie ich w jak najszybszym terminie wpłatą na indywidualne konto studenta z odpowiednim wyprzedzeniem, aby środki zostały zaksięgowane.

Dnia 12 czerwca 2024 r. (środa) zostaną przez pracowników dziekanatu „odznaczone” karty uprawniające do sesji (karty okresowych osiągnięć). Tylko student z „Brakiem zaległości” będzie miał taką kartę odznaczoną (wydaną) i będzie mógł na tej postawie przystąpić do zaliczenia /egzaminu.

W przeciwnym razie nazwisko studenta w protokole zostanie zablokowane, co skutkować będzie brakiem możliwości wpisania oceny przez Prowadzącego.

Uprzejmie prosimy po 13 czerwca br. zalogować się na konto w Wirtualnym Dziekanacie i sprawdzić status karty (Przedmioty i oceny/ Szczegóły semestru/ stan karty). Studenci z brakiem zaległości powinni widzieć informację: karta wydana

W razie pytań, wątpliwości lub zauważenia braku wydanej karty (mimo uregulowanych opłat) prosimy          o kontakt  poprzez email, telefon lub czat MS Teams z pracownikiem dziekanatu obsługującym dany kierunek i rok studiów wpisując w tytule „WYDANIE KARTY SESJA LETNIA 2023/2024). Przypominamy, że dane kontaktowe pracowników dziekanatu dostępne są na stronie Wydziału  https://wpaism.ka.edu.pl/kontakt