Informacja o sesji warunkowej krótkoterminowej/ semestr zimowy 2023/2024

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdziecie Państwo informację o sesji warunkowej krótkoterminowej 2023/2024 oraz wzór wniosku o wpis warunkowy krótkoterminowy.

W sytuacji, kiedy nie został zaliczony przedmiot powtarzany (lub nie chcecie Państwo zaliczać przedmiotu z semestru zimowego w ramach warunku krótkoterminowego) proszę złożyć wniosek o powtarzanie przedmiotu.

do dnia 8 marca 2024 r.  (studenci studiów stacjonarnych)

do dnia 17 marca 2024 r.  (studenci studiów niestacjonarnych)

Wypełnione podania (czytelne skany) należy przesyłać na adres mailowy właściwego dziekanatu (proszę o sprawdzenie adresu mailowego pracownika obsługującego dany kierunek/rok studiów: https://www.ka.edu.pl/paism/kontakt/ )

Opłata za każdy przedmiot zaliczany na warunku krótkim wynosi 120zł (dla naborów 2023/2024 i  2022/2023); 100 zł (dla pozostałych naborów) i zostanie naliczona (Wirtualny Dziekanat/Finanse) po udzielonej zgodzie.

Do egzaminu warunkowego mogą przystąpić tylko i wyłącznie osoby, które uzyskały zgodę Dziekana i dokonały wymaganej opłaty.

Informacja o sesji warunkowej krótkoterminowej - POBIERZ

Wniosek o wpis warunkowy krótkoterminowy - POBIERZ