Studencka Poradnia Prawna

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Drodzy Studenci,

Zarząd Studenckiej Poradni Prawnej z wielką przyjemnością informuje o rozpoczęciu rekrutacji na rok akademicki 2023/2024.

Wszystkich zainteresowanych członkostwem w Naszej Poradni prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest za pośrednictwem linku:

Formularz należy przesłać na adres e-mail: rekrutacjasppka@afm.edu.pl do

15 października 2023 roku.

Kandydaci po wstępnej weryfikacji w pierwszym etapie zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która będzie odbywać się 18 i 19 października 2023 roku.

Podajemy do informacji, że do rekrutacji mogą przystąpić tylko studenci prawa i administracji (do sekcji prawa administracyjnego), którzy ukończyli I rok studiów.

Podczas rekrutacji będzie wymagana znajomość Regulaminu SPP, który dostępny jest na stronie www.spp.ka.edu.pl w zakładce „Przydatne pliki”.

W ramach Studenckiej Poradni Prawnej KAAFM funkcjonują następujące

sekcje:

-Sekcja prawa cywilnego

-Sekcja prawa karnego

-Sekcja prawa administracyjnego

-Sekcja prawa pracy i ubezpieczeń społecznych -Sekcja prawa podatkowego Członkostwo w Poradni oferuje Studentom:

-zdobycie cennego doświadczenia w przeprowadzaniu wywiadu z klientem; -aktywny udział w konferencjach, konkursach i warsztatach prawnych; -udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje zawodowe; -możliwość odbywania dyżurów w areszcie śledczym, mających na celu pomoc osadzonym; -zaliczenie 50% obowiązkowych praktyk zawodowych wymaganych w toku studiów; -zdobycie 12 punktów ECTS; -przygotowanie do pracy w grupie oraz pozyskiwanie nowych znajomości podczas licznych integracji; -certyfikat potwierdzający pracę w SPP.

Aktualne informacje będą na bieżąco zamieszczane na portalu Facebook Studenckiej Poradni Prawnej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji! Życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki! Do zobaczenia!

SPP KAAFM