V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Symulacji Rozprawy Cywilnej dobiegła końca!

13.05.2024

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Symulacji Rozprawy Cywilnej organizowana przez Studencką Poradnie Prawną Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego dobiegła końca!
Po raz kolejny studenci mogli wiernie odtworzyć sądowe zmagania na sali rozpraw, a każda z odbytych Symulacji stała na bardzo wysokim poziomie.

W finale konkursu zmierzyły się:
- Drużyna z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w składzie: Zofia Kozioł, Marta Kost oraz Michał Kowalewski (w rolach stron i świadków zaprezentowali się Magdalena Biela oraz Sebastian Traczyk)
- Drużyna z Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w składzie Oliwia Kopeć, Piotr Bosiacki, Oliwia Kulikowska (w rolach stron i świadków zaprezentowali się: Karolina Motyka, Aleksandra Sikorska, Łukasz Górecki, Daniel Ledniowski)
- Drużyna z Uczelni Łazarskiego w Warszawie w składzie: Mateusz Kujawski, Karina Zakrzewska, Sebastian Anikiej (w roli strony i świadka zaprezentował się Sebastian Anikiej)

W tym roku tytuł najlepszego sędziego symulacji zdobyła Zofia Kozioł z Akademii Leona Koźmińskiego, tytuł najlepszego pełnomocnika symulacji zdobyła Oliwia Kopeć z Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego , a tytuł najlepszej drużyny symulacji zdobyła drużyna z Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, słuchaczom oraz całemu składowi Komisji Konkursowej:
dr Katarzynie Jasińskiej z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie; dr Agnieszce Bednarczyk - Płachta z ramienia Studenckiej Poradni Prawnej KAAFM; adw. Marii Skotnickiej z ramienia Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie oraz adw. Mateuszowi Knysakowi z  Kancelarii Prosperitas Chmielowski Zarzecki.
Podziękowania należą się również naszym patronom oraz sponsorom nagród tegorocznej edycji konkursu:

• Rektor Krakowskiej Akademii- prof. KAAFM dr Klemens Budzowski
  • Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych