• Spotkania z licealistami - dr Iga Bałos-Stoczewska

W środę 14.12.2022 r. odbyło się drugie spotkanie z licealistami w ramach patronatu nad klasą 1h medialno-prawną LO nr II im. J. Sobieskiego w Krakowie. Spotkanie poprowadziła dr Iga Bałos-Stoczewska. Tematem wykładu było "Oglądanie filmów, jako przygotowanie do zawodu prawnika, czyli prawne (...)

• Wykład otwarty "Działania dezinformacyjne Rosji przeciwko Polsce i Ukrainie"

Dziekan Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych zaprasza Pracowników i Studentów Krakowskiej Akademii na wykład otwarty Pana Michała Marka na temat "Działania dezinformacyjne Rosji przeciwko Polsce i Ukrainie". Wykład odbędzie się 15 grudnia 2022 roku o godz. 13.00, sala A227.

• Międzynarodowa Konferencja Naukowa Emocje i motywacja w prawie

Międzynarodowa konferencja naukowa, której celem jest analiza tematu emocji i motywacji w prawie nie tylko z perspektywy teoretyczno-prawnej i psychologicznej, ale także pod kątem dogmatycznym i praktycznym.rodowa konferencja naukowa, której celem jest analiza tematu emocji i motywacji w prawie (...)

• Wykłady gościnne Pana Davide Silvio D'Aloia

24 listopada 2022 r. w budynku A na kampusie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (sala 104) o godz. 18.00 odbędą się dwa gościnne wykłady Pana Davide Silvio D'Aloia pt. „Smart contract: from Nick Szabo to InsurTech” oraz „Smart contract: what (is in the) future for consumer (...)