Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Organizacja pozarządowa jako partner w procesach wymiaru sprawiedliwości"

08.09.2022

Celem konferencji jest przybliżenie rzeczywistości organizacji pozarządowych, które tak jak Małopolskie Stowarzyszenie Probacja działają na polu poprawy bezpieczeństwa publicznego, przeciwdziałania przestępczości i uzależnieniom, a także pomocy rodzinom w kryzysie. Ponadto, przedmiotem międzynarodowej debaty będzie sytuacja dziecka w procesie skazywania rodzica. Szczególną okazją do poruszania tej tematyki jest 20 lecie działalności Małopolskiego Stowarzyszenia Probacja, które jest liderem w zakresie realizacji projektów readaptacyjnych i resocjalizacyjnych wobec osób będących w konflikcie z prawem a także profilaktycznych w zakresie zapobiegania przestępczości.

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym przez Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich, Dyrektora Generalnego Służby Więziennej oraz Prezydenta Miasta Krakowa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja poprzez formularz, do którego link znajdą Państwo w wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1QmCEvWk7